Opcje przeglądania
Producent
Cena

wentylatory przemysłowe

wentylatory przemysłowe

wentylatory przemysłowe

wentylator przemysłowy

wentylatory przemysłowe

wentylatory przemysłowe

Wentylatory przemysłowe

Oferujemy na sprzedaż wydajne wentylatory przemysłowe, które znajdują zastosowanie w usuwaniu kurzu, dymu, oparów oraz innych zanieczyszczeń z pomieszczeń przemysłowych - hal, fabryk i magazynów. Nasze wentylatory przemysłowe dzięki swojej solidnej budowie zapewniają niezawodną, bezawaryjną pracę.

Wentylatory przemysłowe dostarczają świeże powietrze do pomieszczeń słabo wentylowanych oraz poprawiają cyrkulację powietrza. W naszej ofercie posiadamy wentylatory ssące przemysłowe, wentylatory ścienne, dachowe, swing oraz stand.

Dużą zaletą naszych urządzeń jest prostota ich obsługi, mobilność wentylatorów  oraz możliwość założenia rękawów wentylacyjnych. Dostępne w naszej ofercie rękawy wentylacyjne mają długości 3 i 5 metrów. Istnieje możliwość łączenia rękawów ze sobą w celu osiągnięcia wymaganej długości. Poniżej przedstawiamy podział wentylatorów przemysłowych jakie posiadamy w ofercie:

Wentylatory ścienne i żaluzjowe można  instalować  w  ścianach obiektów przemysłowych, w funkcji nawiewu i wywiewu powietrza.

Wentylatory szczytowe mają zastosowanie  do  wentylacji  obiektów inwentarskich takich jak chlewnie, kurniki, obory i stajnie.

Wentylatory przemysłowe mobilne  mają zastosowanie m.in. do wentylowania w  halach np. wybranych miejsc - stanowisk pracy. W zależności od wydajności wentylatorów można  stosować je do powierzchni dużych i małych.

Do wentylatorów ssących podciśnieniowych można  podłączać elastyczne  rękawy powietrza o dużych długościach. Wentylatory podciśnieniowe ssące z rękawami powietrza mają zastosowanie  m.in. do wentylowania, wyciągania - wydmuchiwania pomieszczeń mocno zapylonych, z pyłów, dymu, gazów itp.

Wentylatory dachowe można  stosować np. do wentylacji obiektów inwentarskich: kurników, chlewni i obór.

Wentylatory podsufitowe stosować można  jako destryfikatory w wysokich halach do zdmuchiwania  ciepłego powietrza, oraz do wentylacji  określonych powierzchni.

Wielkość powierzchni zależy od wielkości wentylatora. W naszej ofercie  mamy  wentylatory o wydajnościach ( przepływach powietrza):

  • od  273 000 m3/h do 920 000 m3/h
  • na  powierzchnie: od   150 m2  do 1 200 m2

Wentylatory stacjonarne - stand dedykowane  są do wentylowania  małych powierzchni  od kilkunastu m2 do kilkudziesięciu metrów kwadratowych.

Zastosowanie  wentylatorów:

Wentylatory przemysłowe można  stosować do wentylacji  obiektów o dużych powierzchniach ( wielkokubaturowych ) jak hale  produkcyjne, hale magazynowe, hale wystawowe, hale  sportowe, hale  namiotowe, obiekty inwentarskie jak : kurniki, chlewnie, obory, stajnie, wtryskownie, drukarnie, zakłady obróbki metali, sortownie towarów i paczek oraz odlewnie.

Wentylatory przemysłowe można  stosować wewnątrz hal i pomieszczeń jak również na zewnątrz na dachu, i w  ścianach. W naszej ofercie do wentylatorów posiadamy  falowniki do regulacjo obrotów - prędkości wentylatora. W ofercie posiadamy duży wybór wentylatorów przemysłowych, nagrzewnic powietrza, promienników podczerwieni, osuszaczy powietrza i klimatyzatorów. Obsługujemy teren całej Polski.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl