Zaufali nam:

 

 

Sterowanie centralne klimatyzatorami

W ofercie sterowania posiadamy trzy podpunkty. Każde z rozwiązań skierowane jest do potrzeb klientów, a dobór tych systemów dokonywany jest na podstawie projektu/założeń, konsultacji z klientem oraz wieloletniego doświadczenia. Tak jak było wspomniane systemy dzielą się na trzy podpunkty:

 

1. Podstawowy system sterowania dołączony do każdego klimatyzatora wyparnego. Zastosowanie: np. w namiotach weselnych, małych halach magazynowych i zakładach przemysłowych.

 

2. System hubów działa na zasadzie rozgałęzienia sygnału sterującego z jednego kontrolera. Tutaj ze względów konstrukcyjnych rozróżniamy dwa typy:

a) W pierwszym przypadku huby mogą być połączone ze sobą szeregowo,dzięki czemu do jednego kontrolera można podłączyć aż 10 hubów. Do każdego huba można podłączyć maksymalnie 4 klimatyzatory.

b) W drugim przypadku wszystkie huby są łączone równolegle do sterownika centralnego. Klimatyzatory są podłączone poprzez przejściówki do sterownika centralnego. Maksymalnie może być podłączonych 28 klimatyzatorów.

 

 

3. Najbardziej złożonym systemem sterowania jest system zarządzający klimatyzatorami do 60 urządzeń oraz wentylatorami wyciągowymi do 15 wentylatorów z modulowaną częstotliwością bądź liczbą nieograniczoną bez modulacji. Zastosowanie: serwerownie, hale magazynowe o specjalnych wymaganiach parametrów powietrza itd.

Nasze strony

KLIMATYZACJA EWAPORACYJNA - klimatyzatory ewaporacyjne NAGRZEWNICE: www.nagrzewniceolejowe24.pl

PROMIENNIKI PODCZERWIENI: www.promienniki-podczerwieni.pl  /  POMPY CIEPŁA:  www.econair.pl 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl