KLIMATYZATOR ROOFTOP POLAR C61/H64 ( CHŁODZENIE / GRZANIE )

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 79 000,00 zł

Cena regularna:

79000.00
Cena netto: 64 227,64 zł

Cena regularna:

ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Ekonair
Kod produktu: KSP_ POLAR_61

Opis

Klimatyzatory POLAR z nowymi funkcjami nadają się do zastosowań w hotelach, biurach, szpitalach, szkołach, fabrykach i supermarketach. Seria o niskim poziomie hałasu i kompaktowych rozmiarach. Klimatyzatory są testowane pod kątem szczelności gazu, odpływu kondensatu i napełnione czynnikiem chłodniczym. Jednostki są oceniane zgodnie z normami AHRI 340/360.

Niezawodność

Technologia sprężarek spiralnych pozwala zminimalizować tarcie, zwiększyć objętościową wydajność i zmniejszyć wibracje, ostatecznie zwiększając niezawodność. Kompaktowe, lekkie i prostsze sprężarki spiralne.

Obudowa

Rama wykonana z grubej ocynkowanej stali. Panele są malowane farbą proszkową epoksydową, co zapewnia doskonałe wykończenie, odporność na warunki atmosferyczne i korozję. Sekcja parownika jest izolowana pianką polietylenową (PE) o zamkniętych komórkach.

Zabezpieczenia

Zabezpieczenie przed niskim i wysokim ciśnieniem w układzie, aby zapewnić ochronę układu sprężarkowego.

Elektroniczny zawór rozprężny

Standardowy elektroniczny zawór rozprężny zapewnia automatyczną regulację przepływu czynnika chłodniczego, co pozwala na pracę układu w najlepszych warunkach i pozwala na szybkie chłodzenie lub ogrzewanie, precyzyjną kontrolę temperatury i oszczędzanie energii.

Wysokowydajny parownik i skraplacz

Zaprojektowany rząd rur z wewnętrznym rowkiem o powierzchni większej o 25 do 30% gwarantuje lepszą wymianę ciepła. Mechanicznie rozszerzone matrycowo faliste aluminiowe lamelki zwiększają powierzchnię wymiany ciepła. Test szczelności i ciśnienia do 650 psig(46bar).

Wentylatory i napęd

Zespół wentylatorowy z napędem pasowym zapewnia elastyczność w różnych prędkościach przepływu powietrza i różnych zastosowaniach ciśnienia statycznego.
Pojedyncze, duże, podwójne wloty, podwójnej szerokości dmuchawy (certyfikowane przez AMCA) zmniejszają poziom hałasu i eliminują potrzebę wspólnego przejścia i eliminują brak równowagi powietrza.

Łatwy montaż

Zarówno dopływ powietrza boczny, jak i górny są dostępne do wykorzystania.

Dobry dostęp do sterownika i podłączenia zasilania

Wysoki spręż dyspozycyjny od 80 do 430 Pa do prowadzenia długich kanałów wentylacyjnych

Możliwy montaż na przyziemiu lub dachu

 

Sterowanie

Termostat montowany fabrycznie w standardzie, może być montowany na jednostce lub sterowany zdalnie (standardowo w promieniu 30 m, skonsultuj się z zespołem inżynierów EKONAIR, jeśli wymagana jest większa odległość.
Termostat innej marki może być dopasowany jako opcjonalne rozwiązanie. Funkcję sterowania centralnego można uzyskać za pomocą opcjonalnego centralnego sterownika.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl